Tisztújítás. Egyesületünk 2020.03.14.-én megtartott küldöttgyűlésén az öt éves ciklus lejártával sor került az egyesület új vezetőségének megválasztására. A következő ciklusban a a Nádorvárosi Sporthorgászok Egyesületének vezetősége a következő felállásban kezdi meg munkáját:
elnök: Pár Róbert
alelnök: Bedics István Sándor
titkár: Tóth Ferenc
gazdasági felelős: Horváth Zoltán

tisztségviselők:
ifjúsági és versenyfelelős: Tüske László
Felügyelő Bizottság:
Écsy Lajos (elnök)
Dr. Borostán Csaba
Dr. Wennesz Gyula

Fegyelmi Bizottság:
Adorján Gábor (elnök)
Ihász Gábor
Horváth Imre
Mayer Péter
Németh Imre

Sor került továbbá 11 fős Telepítési Bizottság választására is.

Köszönöm vezetőtársaimnak az előző ciklusban végzett munkát, gratulálok az újraválasztott, vagy újonnan megválasztott tisztségviselőknek, valamint köszönöm mindenki munkáját, aki bármilyen formában segítette egyesületünk működését, fejlődését az elmúlt időszakban!!!
Pár Róbert elnök Nádorvárosi SHe

Joomla templates by a4joomla