Horgász szakkör!
Egyesületünk a versenysportban elért eddigi eredményeink megőrzése érdekében, fokozott figyelmet kíván fordítani a versenyhorgász utánpótlásra. Ennek érdekében április-május hónapban horgász szakkört hirdetünk, várunk minden fiatalt, akit érdekel a versenyhorgászat világa. A foglalkozások a Merkúr-tavon kerülnek megrendezésre minden szombaton 8-11 óra között. A foglalkozások fő célja a megyei ifjúsági horgászviadalra való felkészítés. A foglalkozásokon lesz elméleti felkészítő, célba dobás és természetesen horgászat minden mennyiségben. Elsősorban a 10 év feletti, a horgász versenysporttal komolyan megismerkedni akaró fiatalok jelentkezését várjuk! A foglalkozásokon való részvétel díjtalan, saját felszerelés (spicc, match, v rakósbot) szükséges, az etetőanyagot és csalit egyesületünk biztosítja. Jelentkezés emailben Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 
 
Joomla templates by a4joomla